Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Dołacz do akcji

Logowanie


Notice: Undefined offset: 63 in /home/bartexpo/public_html/27wdpak/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/bartexpo/public_html/27wdpak/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 63 in /home/bartexpo/public_html/27wdpak/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/bartexpo/public_html/27wdpak/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Ostatnio zauważyłem sporo odwiedzających witrynę 27 WDP AK i należało by się z tego cieszyć, ale uważam,że nie można tu znaleźć najważniejszych informacji, zawarłem to w tytule. Owszem pod hasłem kontakt znajdziemy nazwiska członków zarządu O.W. ŚZŻ AK i na tym koniec!

Sądzę, że nie jeden z odwiedzających chciałby dowiedzieć się kim są, a może lepiej kim byli ludzie , z obecnego zarządu.Kim był np. prezes Wolak jaki ma związek z 27 WDP AK? Samo nazwisko niewiele mówi i nie wiadomo gdzie szukać informacji? Podobnie ze środowiskami, mamy wymienione cztery, brak informacji o warszawskim? Nie wiadomo jakie środowiska reprezentują poszczególni członkowie zarządu? Mam nadzieje ,że nie jest to wszystko wstydliwą tajemnicą, a tylko niedopatrzeniem organizacyjnym. Moim skromnym zdaniem w menu powinien być dział " O NAS" informujący o byłych i obecnych członkach zarządu. Mam na myśli chociażby krótkie notatki biograficzne ludzi zaangażowanych tak ważną działalność. Reasumując, gdyby to co napisałem poddać pod osąd oglądających witrynę sądzę że wielu podzieliłoby moją opinię.

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

PAMIĘTAJ PAMIETAĆ

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

**Użytkowników:**
6
**Artykułów:**
509
**Odsłon artykułów:**
4429654

**Odwiedza nas **73 gości** oraz **0 użytkowników**.**

 
Copyright © 2004 r. 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej Bartexpo

**Konsola diagnostyczna Joomla!**

**Sesja**

**Informacje o wydajności**

**Użycie pamięci**

**Zapytania do bazy danych**

**Pliki językowe z błędami**

**Wczytane pliki języka**

**Nieprzetłumaczone frazy języka**