Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Dołacz do akcji

Logowanie

Już po raz trzeci z okazji rocznicy powstania 27 WDP AK, żołnierze dywizji spotkają się na uroczystej mszy w kościele p.w. Św. Wincentego a'Paulo w Otwocku. Po raz trzeci będą też wspominać wiele niedokończonych mszy na Wołyniu.
Nabożeństwo odbędzie się 29 stycznia o godzinie 12:30. W celu ułatwienia dotarcia do kościoła osobom przyjeżdżającym PKP zamieszczamy dość szczegółową mapkę.

Wystarczy tylko z dworca PKP w Otwocku przedostać się na ul. Kościelną, by po chwili znaleźć się na miejscu.

Czynione są starania, by wzorem lat ubiegłych podstawić autokary na pl. Bankowym ale o tym będziemy informować już w naszych serwisach tuż przed uroczystościami.

Uczestnictwo w mszy potwierdziło aż 18 pocztów sztandarowych a kolejne jeszcze nie podjęły ostatecznej decyzji. W związku z tak dużą ilością, poczty sztandarowe uczestniczące we mszy proszone są o kontakt z Andrzejem Ziólkowskim z Oddziału Historycznego Wojskowej Akademii
mii Technicznej w celu ustalenia elementów Ceremoniału Wojskowego. Kontakt powinien mieć miejsce na dwa tygodnie przed datą mszy. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie - 507 933 745
Zapraszamy do uczestnictwa w uroczystościach żołnierzy 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, żołnierzy wołyńskiej konspiracji i samoobrony, potomków żołnierzy Wołynia oraz mieszkańców Warszawy i Otwocka.
Zapraszamy na tę uroczystość inicjatorów powstania stowarzyszenia "Pokolenia Kresowe" oraz sygnatariuszy z Porozumienia Pokoleń Kresowych.

"Prawiehotel" dla uczestników uroczystości załatwiliśmy w Międzylesiu. Recepcja czynna jest całą dobę. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 13.00 a kończy o 11.00.

pokoje 3 osobowe - 150 zł ------- 50/osoba

pokoje 2 osobowe - 120 zł --------60/osoba

Możliwe jest śniadanie ----- 12 zł

Położenie dogodne dla niezmotoryzowanych, którzy mogą dojechać autobusami: 115, 119, 125, 147 i 525 (linie 119 i 525 odjeżdżają z Dworca Warszawa Centralna a 147 z Dworca Warszawa Wschodnia).

Kierownik hotelu J.Rybarczyk  - rezerwacja odbywa się na "hasło" 27 WDP AK - uroczystości w Otwocku - na telefon do Pana Kierownika ------> tel./kom.  784-053-600

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

PAMIĘTAJ PAMIETAĆ

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
6
Artykułów:
498
Odsłon artykułów:
3146519

Odwiedza nas 213 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 2004 r. 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej Bartexpo