Dołacz do akcji

 

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Logowanie

POLEGLI ŻOŁNIERZE 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY AK
GACZYŃSKA REGINA s. inne
GADZAŁA FRANCISZEK ?MARZEC? I 43pp 15-11-1945 Lublin
GAJDZIK LUCJAN ?LUTOSŁAW? Plut. Żand. 21-04-1944 Jagodzin
GALA MIECZYSŁAW ?JUNCZAK" s. Przebraże 31-10-1944 Przebraże
GAŁEK WOJCIECH. MIAŁY? I 23pp
GALICKI MICHAŁ ?MISIO" OP ?Bomby? .11.1943 Stara Huta
GARBOWSKI ANTONI s. Staryki 28-05-1943 Rokitno
GASZYŃSKI FELIKS 19 p. uł. 27-05-1944 Prypeć
GASZYŃSKI (FELIKS?) ?BRZOZA" II 23pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
GAWŁOWICZ N I 24pp
SIOROWSKI JÓZEF II 50pp 21.04.1944 Jagodzin
GDOWSKI JÓZEF st.sierż. ?KOMIN" II 43pp 09.04.1944 Staweczki
GEJNOŚ ADAM (WĘGIER) ?KORA? I 43pp 21.04.1944 Smolary Rogowe
GIEDZ KAZIMIERZ I 50pp
GISSYNG BOLESŁAW s. Zasmyki 25-12-1943 Zasmyki
GŁOWIŃSKI ANTONI OP?Jastrzębia? 18-08-1943 Zasmyki
OWIŃSKI ROMAN Rusznikarz ?Osnowy? 21-04-1944 Jagodzin
GASZYŃSKI FELIKS 19 p. uł. 27-05-1944 Prypeć
GOLENIEWICZ WITOLD ?SMOLEŃSKI? 1947( z ran) Bydgoszcz
GOLIK (GALIK?) WOJCIECH OP ?Kozaka? 23-03-1944 Łasków
GOLIK TADEUSZ ?GWIAZDA" OP?Jastrzębia? 4-09-1943 Osiecznik
GOŁĘBIOWSKI STANISŁAW s. Torczyn .03.1943 Zaborol
GOŁKO BOLESŁAW II 43pp 21.04.1944 Jagodzin
GORCZYŃSKI ZBIGNIEW I 24pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
GORGOL ZDZISŁAW ?BIZON? Plut.sap. ?Gromada? 8-04-1944 Czmykos
GOŚ MARIAN II 43pp 09.04.1944 Staweczki
GOŚLINOWSKI LECH ?BRZOZA" II 23pp 22-07-1944 Lublin(Zamek)
RA JAN (JERZY ?) ?ŚMIGUS? I 24pp 27.05.1944 Prypeć
RECKI RYSZARD OP?Gzymsa? 10-01-1944 Zamczysko
RSKI STANISŁAW ?WILK" II 23pp
GRABICIŃSKI MIKOŁAJ s. inne
GRABOWSKI BOLESŁAW ?KOGUT? II 43pp l.kruszynickie
GRABOWSKI N II 43pp Lublatyn
GRABOWSKI STANISŁAW ?ORZEŁ" I 43pp 05.05.1944 l.szackie
GRABOWSKI STANISŁAW ppor. ?JUNOSZA? Plut.sap. ?Gromada? 8-04-1944 Czmykos
GRABOWSKI WITOLD ?ZAPALNICZKA" s. Perespa Perlasianka
GRACA MARIAN ŚWIERSZCZ III 23pp 27-05-1944 Prypeć
GRACZ JAN ?DYSK? I 43pp 02.04.1944 Zamłynie
GRĘDZIŃSKI STANISŁAW ?GROT" s.Janówka 25-12-1943 Janówka
GROCHOLSKI ALOJZY OP ?Dzika? 1943(?)
GROCHOWSKI STANISŁAW s.Janówka 25-12-1943 Janówka
GROCHOWSKI KONSTANTY I 45pp
GROCHULSKI KAZIMIERZ ? ŚMIAŁY? I 45pp
GRONOSTAJ HENRYK ?GRUSZKA? II 43pp 21.04.1944 Jagodzin
GRUCHOTA CZESŁAW Bez ust.przyd.
GRUDZIEŃ CZESŁAW ?TYGRYS" II 50pp 16.02.1944 Ośmigowicze
GRUDZIŃSKI WITOLD ?CYGAN" OP ?Małego?
GRZĘDZIŃSKI STANISŁAW ?GROT? I 24pp 21-04-1944 Jagodzin
GRZELAK FELIKS ?LISTEK" II 50pp 30.04.1944 l.mosurskie
GRZESZCZUK MIECZYSŁAW ? SKAŁA" OP ?Małego?
GUBAŁA BOGDAN ?STRUG" s. Przebraże 28-07-1944 Siematycze
GUDEWICZ WŁADYSŁAW ?GAŁĄZKA? I 24pp 29.02.1944 Oździutycze
GULAS STEFAN ?PRZEWOZNIK" s. Przebraże .01.1944 Łuck
GUTKOWSKA KAZIMIERA,sanitar. ?WDOWA? I 45pp 1945 Lublin
HAJDAMOWICZ JAN I 45pp 21-04-1944 Jagodzin
HAUZER WACŁAW ?SOKÓŁ" s. Karczunek Wólka Wydraniecka
HAWIŃSKI KAZIMIERZ III 50pp 17.04.1944 l.mosurskie
HERMAN EMERYK s. Przebraże .02.1944 kol.Mosty
HERMANOWSKI JERZY ?WALET? I 24pp Oździutycze
HERMASZEWSKI ROMAN s. inne
HILDEBRANDT WIESŁAW, kpr.pchor. ?JELITO" WKS .04.1943 Hrubieszów
HOŁUBECKA BRONISŁAWA OP ?Bomby?
HOFFMAN ZBIGNIEW s.Huta Step. 9/10.02.43 Huta Stepańska
HOMAJ JANUSZ ?BÓR? I 23pp Małoryta
HOROSZKIEWICZ STANISŁAW ?ŚMIAŁY" s.Huta Step. 7-04-1943 Butejki
HOUŹVIC WACŁAW (CZECH) ?SIWY? Plut.żand. ?Gromada? 16-07-1944 Nadrybie
HURTAJ WITOLD, plut. ?WIKTOR" WKS 10.06.1944 Pawluki
ILCZYŃSKI JAN TADEUSZ ?WAŚKA" OP ?Bomby? .01.1944 Stachod
JAGIERMAN ANTONI ?LWOWIAK" OP ?Kozaka? 7-02-1944 Dołhobyczów
JAŁOWICKI JÓZEF ?NIUNIEK? Plut.żand. ?Osnowa? 27-05-1944 Prypeć
JANASZEK STANISŁAW ?LONGIN" II 23pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
JANASZEK STANISŁAW,ksiądz KAPELAN
JANICKI NARCYZ I 45pp k/Lubartowa
JANICKI STANISŁAW ?KACAŚ" I 45pp .03.1944 Rzewuszki
JANKIEWICZ JAN, plut. ?PISTOLET" OP ?Bomby? 22-12-1943 Zawołocze
JANKIEWICZ N ?LIS" s. inne
JANKIEWICZ TADEUSZ OP ?Bomby? 4-09-1943 Wilja
JANKOWICZ N ?PIORUN? III 50pp
JANKOWSKI KLEMENS ?WERBEL" I 50pp 21.04.1944 Jagodzin
JANKOWSKI PIOTR ?PIORUN" III 50pp .01.1944 Hołoby
JANKOWSKI STEFAN OP ?Bomby? 23-12-1943 Zawołocze
JANKOWSKI WIKTOR ?TYGRYS? I 43pp 16.05.1944 Kamień Koszyr.
JAROŃ EUGENIUSZ II 23pp 27-05-1944 Prypeć
JAROSZ N ?GRAB" OP?Jastrzębia? 18-08-1943 Suszybaba
JARZĄBEK LEOPOLD ?LUTEK? I 45pp 10.02.1944 Pańska Dolina
JASINSKI FELIKS ?OSA? I 24pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
JASIŃSKI SZCZEPAN , ppor. ?CZESŁAW" II 23pp 27-05-1944 Prypeć
JASTRZĘBSK! TADEUSZ I 24pp Włodzimierz
JASTRZĘBSKI EDWARD OP ?Kozaka? 7-02-1944 Dołhobyczów
JASTRZĘBSKI KAZIMIERZ ?ZNICZ? ?Osnowa? 27-05-1944 Prypeć
JELEŃ N II 43pp
JELEŃ WŁADYSŁAW ?TRZMIEL? I 24pp 18.04.1944 Sieliska
JELIŃSKI CZESŁAW OP?Jastrzębia?
JENAS N I 24pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
JESIONOWSKI N I 50pp 19-03-1944 Zapole
JEWSZYŃSKI KAZIMIERZ II 43pp 10.04.1944 Staweczki
DRZEJEWSKI ANTONI ?LAS" OP?Jastrzębia? 4-09-1943 Osiecznik
ZEFCZAK JAN kpt. ?HRUBY? II 43pp 13.05.1945 Warszawa
ZEFOWSKI TADEUSZ II 23pp 27-05-1944 Prypeć
JUCHNIEWICZ MIECZYSŁAW I 24pp 27.05.1944 Prypeć
JURGIELEWICZ TADEUSZ ?WIR" I 50pp .04.1944 l.mosurskie
JURKIEWICZ FELIKS ?CYGAN? II 43pp 22.02.1944 Jagodzin
JURKOWSKI MICHAŁ "JASTRZĄB" III 23pp 27.05.1944 Prypeć
JURKOWSKI MIECZYSŁAW III 23pp 27-05-1944 Prypeć
KACZOROWSKI WIESŁAW s. inne
KACUŚ N I 45pp Rzewuszki
KADŁUBOWSKI MIECZYSŁAW OP?Bomby? Równe
KAGANIUK JÓZEF ?ŚWISTAK? I 43pp 19.03.1944 Zapole
KALETA FRANCISZEK ?GROM? I 43pp 15.01.1944 Rakowiec
KALETA JÓZEF ?SOWIZDRZAŁ? II 43pp .05.1944 Okszów
KAMIŃSKI ALBIN s. Przebraże 31-07-1943 Przebraże
KAMIŃSKI KAZIMIERZ III 23pp 27-05-1944 Prypeć
KANIOS JAN I 23pp 19-01-1944 Gnojno
KAŃSKI ADAM ?HOLUB? I 23pp .06.1944 Szpital radz.
KAPICA WACŁAW I 23pp 27-05-1944 Prypeć
KAPYŚ MIECZYSŁAW ?SMYK" OP ?Małego? Drebicz
KARANIEWICZ ANTONI ?SOSNA" I 50pp 02.04.1944 Sztuń
KARASIŃSKI WACŁAW plut. ?WUIKA? I 24pp .05.1944 Majdanek
KAROLIK STEFAN Bez ust.przyd.
KARPOWICZ BRONISŁAW ?GÓRAL" I 45pp 22.07.1944 Firlej
KARSKI N s. inne
KASNER GUSTAW ?ORLIK" I 23pp 1945 Majdanek
KASZLEJ BRONISŁAW ?WRONA" OP?Gzymsa? Pańska Dolina
KATA EUGENIUSZ ?POLANO" II 23pp 27-05-1944 Prypeć
KATA KAZIMIERZ ?BOMBA" I 23pp 13-02-1944 Wodzinów
KATA LUDWIK s. Wodzinów 22-03-1944 Piatydnie
KATASIK JÓZEF ?CHABER" I 23pp
KAZANOWSKl N s.Antonówka .11.1943 Wasylówka
KĘDZIORA ROMAN III 50pp 16.04.1944 l.mosurskie
KĘDZIOREK LESZEK ?SZCZEPCIO? II 50pp Suszybaba
KICIŃSKI PAWEŁ s. Przebraże .06.1943 Jaromel
KICZYŃSKI N s.Przebraże Przebraże
KIEDYBA MIECZYSŁAW. Plut. Żand. ?Osnowa? 21-05-1944 l.szackie
KIEŁBASIŃSKI ANTONI ?KARO" I 50pp 12.06.1944 Okszów
KITA STEFAN ?WYRWA" II 50pp 30.04.1944 Pohulanka
KIWERSKI JAN WOJCIECH ppłk.dypl. ?OLIWA? Dowódca 27 WD AK 18-04-1944 Huta Stężarzycka
KLECZEWSKI MIECZYSŁAW ?BRODZICZ? I 24pp
KLECZKOWSKI ALEKSANDER I 24pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
KLOC CZESŁAW I 23pp 27-05-1944 Prypeć
KŁODZIŃSKI TADEUSZ ?KLON? I 50pp 11-05-1944 Kruszyniec
KŁOSOWSKI STANISŁAW ?KOSIARZ" OP ?Bomby? 4-09-1943 Wilja
KŁOSIŃSKI FRANCISZEK ?NATAN" OP ?Bomby?
KŁOSIŃSKI STEFAN OP ?Bomby?
KNAST WIESŁAW" ?KUJAWIAK? WKS 07.09.1944 Warszawa
KOBYLAŃSKI ANTONI ?SZPERACZ" s. Wyrka 10-07-1943 Wyrka
KOBYLAŃSKI N I 24pp rz. Bug
KOCHAŃSKI N, pchor. s. inne .05.1944 Okszów
KOCIŃSKI N s. Przebraże 26-07-1943 Przebraże
KOCIŃSKI PAWEŁ s.Przebraże Jaromle
KOCIOŁ JAN I 50pp Zasmyki
KOCIOŁ KAZIMIERZ II 43pp 19.01.1944 Zasmyki
KODEWICZ LEON I 23pp 21-04-1944 Jagodzin
KOGOTOWSKI ZDZISŁAW ?RYŚ" I 43pp 24-12-1945 Wola Wereszczyńska
KOGUCIUK WŁADYSŁAW I 43pp 28-01-1944 Lublin
KOLADYŃSKI KAZIMIERZ ?SROKA ? I 24pp 21-04-1944 Jagodzin
KOLASA KAZIMIERZ, st.szer. ?JAWOR" II 50pp 24.03.1944 Turopin
KOLASIŃSKA JÓZEFA sanitar. ?CHABER? I 43pp 21.05.1944 l.szackie
KOLDEJ/KOJDER JAN s. Stasin
KOŁODYŃSKI WŁADYSŁAW ?GRYF" s.Huta Step. 18-07-1943 Huta Stepańska
KOŁODZIŃSKI TADEUSZ ?KLON? I 50pp 11.05.1944 l.szackie
KOŁTUN IZYDOR ?KUREK" OP ?Korda? 7-12-1943 Ostrowy
KONOPKA JAN ?ŹDZIEBEŁKO? II 43pp
KOPCZYŃSKI JÓZEF, Plut. Żand. 23 pp 21-05-1944 l.szackie
KOPCZYŃSKI WACŁAW ?CZUJ" k. Włodzimierz
KOPEĆ N I 23pp 1-03-1944 Czerniowka
KOPERCZAK ANDRZEJ ?DONIEC" OP?Jastrzębia? 10-11-1942 Rużyn
KOPIJ FELIKS s.Huta Step.
KOPIJ FRANCISZEK ?PONURY" OP ?Bomby? 22-12-1943 Zawołocze
KOPIJ STEFAN ?RYŚ" OP ?Bomby? 22-12-1943 Zawołocze
KOPIJ ZYGMUNT ?GRABEK" OP ?Bomby? 21-12-1943 Zawołocze
KOPIJ ZYGMUNT ?ŻBIK" OP ?Bomby?
KOPYŚ MIECZYSŁAW ?SMYK? OP ?Małego? 13-03-1944 rz. Bug
KOPKA BOGUSŁAW,kpr.pchor. ?GNIEWOSZ" WKS 10.06.1944 Pawluki
KORCZAK TADEUSZ ?MAKOLĄGWA" OP ?Małego? 12-03-1944 Korytnica
KORCZAKOWSKI EDMUND s. inne .07.1943 Puzów
KORDA GRACJAN ?GRAC? I 45pp 27-05-1944 Prypeć
KORONA TADEUSZ, podch. ?HALICZ? I 43pp 15.01.1944 Rakowiec
KORZENIOWSKA FELIKSA ,sanitar. ?CZARNA MARYSIA? I 45pp 19-07-1944 Juliopol
KORZENIOWSKI ERYK ?DZIELNY" s. Przebraże 12-07-1943 Trościaniec
KORZENIOWSKI N s.Przebraże 12-07-1943 Trościaniec
KOSACKI BOLESŁAW s. Radomle
KOSMOWSKI WITOLD ?HOŁOWNIA" OP ?Małego?
KOSSAK STANISŁAW, st,szer. ?SURMA? II 50pp 12.04.1944 Staweczki
KOSTECKI KAZIMIERZ ?ZYGZAK? I 43pp 5-05-1944 l.szackie
KOSTARSKI ZBIGNIEW ?SĘP" I 43pp 05.05.1944 l.szackie
KOŚCIŃSKI (FELIKS?) ?KLIN? OP?Jastrzębia? 18-08-1943 Suszybaba
KOTALA ANTONI s. Radomle
KOTARSKI JAN III 50pp
KOTOWSKI BOLESŁAW III 50pp 12.04.1944 Owłoczym
KOTWICA LEOPOLD ?KRET? II 23pp
KOTWICA LONGIN ?KOT" I 23pp 9-06-1944 Okszów
KOWALCZYK JÓZEF ?WRÓBEL" II 50pp Zasmyki
KOWALSKI STEFAN ? KOT? I 24pp
KOWARSKI N I 24pp 27.05.1944 Prypeć
KOWNACKI STANISŁAW ?FLORIAN? s.Wólka Kot. 5-07-1943 Wólka Kotowska
KOWNACKI WŁADYSŁAW ?MOSKALCZUK" s.Wólka Kot. 5-07-1943 Wólka Kotowska
KOZIŃSKI JAN ppor. ?KIERDEJ?, ? KOSA? Sztab ?Osnowa? Luboml
KOZUB RYSZARD ?WAL" I 23pp 24-03-1944 Stęzarzyce
KRAKIEWICZ ANTONI ?DZIĘCIOŁ" OP ?Małego? 5-05-1944 rz. Bug
KRASINKIEWICZ STANISŁAW s.Wyrka 12-07-1943 Wyrka
KRASINKIEWICZ STANISŁAW s. Wyrka
KRASNOWSKI RAJMUND ?GAŁKA" OP ?Małego?
KRASNOWSKI WOJCIECH ?ORZECH" II 23pp 13-04-1944 Edwardpole
KRASUCKI JERZY ?CYGAN" III 23pp 18.05.1944 Huta Ratneńska
KRASZEWSKI WINCENTY OP ?Kozaka? 7-02-1944 Dołhobyczów
KRAWCZENKO TADEUSZ III 50pp 24-04-1944 l.mosurskie
KRAWCZYŃSKI KAZIMIERZ ?LANG? 27-05-1944 Prypeć
KRAWIEC TADEUSZ, kpr. ?THIEL? I 43pp 21.04.1944 Smolary Rogowe
KROCHMAL JERZY I 50pp 21.04.1944 Jagodzin
KROCHMAL STANISŁAW I 50pp
KRUPIŃSKI CZESŁAW ?KACZOR? I 24pp 27-05-1944 Prypeć
KRUTUL FRANCISZEK s.Pańska Dolina .08.1943 Targowica
KRYCZKA TADEUSZ III 23pp Karczunek
KRZYWCZAK WŁADYSŁAW CHRABASZCZ" II 23pp 23-03-1944 Zamosty
KRZYSZCZUK MICHAŁ Bez ust.przyd. 16-05-1944 Okszów
KRZYSZTOFOWICZ ZYGMUNT ?KUPLON? II 43pp
KRZYSZTOFOWICZ TADEUSZ plut. ?LOTNIK? II 43pp .02.1944 Horodelec
KRZYSZTOFOWICZ WITOLD ppor. ?KOWAL? II 43pp 16.02.1944 Ośmigowicze
KRZYSZTOŃ JÓZEF OP ?Kozaka? 15-09-1943 Poryck
KRZYŻANOWSKI PIOTR s. inne
KUBALOWA N sanitar. II 23pp 22-04-1944 Jagodzin
KUCABA LEOKADIA,sanitar. I 23pp 27-05-1944 Prypeć
KUCZEWSKI ADAM ?WIARUS? I 24pp
KUCZYŃSKI JAN s.Huta Step. ######### Butejki
KUCZYNSKI BOGDAN WKS .04.1944 l.mosurskie
KUCZYŃSKI BRONISŁAW I 24pp
KUCZYŃSKI JÓZEF sierż. ?ORLIK? I 24pp 27.05.1944 Prypeć
KUCZYŃSKI STANISŁAW I 45pp 17.04.1944 l.mosurskie
KUKUŁKA BOLESŁAW ?SROKA" II 23pp 23-03-1944 Kapitułka
KULIK CZESŁAW ?MYŚLIWIEC" OP ?Kozaka? 23-03-1944 Łasków
KULCZYŃSKI MIKOŁAJ ?KOLA" OP ?Bomby? Bystrzyce
KULESZA WACŁAW ?SZAMPAN" II 50pp 16.02.1944 Ośmigowicze
KURPACZ ADAM ?GWIZDEK? I 43pp 2-04-1944 Sztuń
KUPRACZ JÓZEF ?PISARZ? I 43pp .05.1944 Luboml
KUPRACZ STANISŁAW ?KUREK" I 43pp
KURAJ JAN II 50pp 20-04-1944 Jagodzin
KURCZYNA HENRYK II 43pp
KURDEL BRONISŁAW, kpr. ?KĘDZIOR" I 50pp 20.04.1944 Jagodzin
KURDEL ROMAN I 23pp 27-05-1944 Prypeć
KURIATA PAWEŁ OP ?Bomby? 22-12-1943 Zawołocze
KURlATA JAN I 45pp 21-04-1944 Jagodzin
KUSZEL JÓZEF II 43pp 13.04.1944 Sadówka
KUSZEL KAZIMIERZ I 43pp
KUSZLEJ BRONISŁAW ?WRONA? I 45pp 27-01-1944 Pańska Dolina
KUTASIUK JÓZEF ?KABER? I 43pp 21.05.1944 l.szackie
KUTASIUK WŁADYSŁAW ?TROK? I 43pp Sztuń
KUTERA ROMUALD ?KRAK? I 50pp 26-04-1944 Pereszpa
KUTERA JADWIGA, sanitar. I 50pp 26-04-1944 Pereszpa
KUŹMA LEON 27-05-1944 Prypeć
KUŹMIŃSKI JAN ?CHMURA II 50pp 21.04.1944 Jagodzin
KUŹMIŃSKI KAZIMIERZ ?OSET" I 50pp
KWAŚNIEWSKI ANTONI plut. ?ZAGŁOBA? I 45pp 05.04.1944 Sztuń
KWIATKOWSKI JAN ?RALF" II 50pp 16-04-1944 l.mosurskie
KWIATKOWSKI JAN ?MAK" OP?Jastrzębia? 18-08-1943 Suszybaba
KWIATKOWSKI WŁADYSŁAW II 43pp rz. Bug
LACHOWICZ WACŁAW I 23pp 27-05-1944 Prypeć
LASKOWSKI N I 24pp 21-04-1944 Jagodzin
LASKOWSKI STEFAN. ?TRĘBACZ? Komp.łączn. .05.1944 l.mosurskie
LECEWICZ WITOLD ?MIŚ" I 23pp 20-01-1944 l.piatydnickie
LEINWEBER BRONISŁAW ?BRONEK? I 24pp 27.05.1944 Prypeć
LEJMAN KAZIMIERZ s. Przebraże 30-08-1943 Kiwerce
LEKKI JÓZEF OP?Jastrzębia?
LESZCZYŃSKI WINCENTY ?GNAT" II 50pp 16.04.1944 l.mosurskie
LEWCZUK STANISŁAW ?KRZAK" I 43pp 15.01.1944 Rakowiec
LEWICKI JAN I 45pp 20-02-1944 Twerdynia
LIBERA JÓZEF ?JÓZIO" OP ?Bomby? .11.1943 Seara Huta
LIBERA MIROSŁAW ?MIREK" s.Huta Step.
LIBNER JAN s.Butejki 7-04-1943 Butejki
LIBNER WŁADYSŁAW s.Huta Step. 9/10.02.43 Huta Stepańska
LINEK JAN ?SŁOŃ? OP Łuna? 6-11-1943 Rafałówka
LIPIEC JAN ?ORZEŁ" II 43pp 18-03-1944 Lublatyn
LIPIŃSKI CZESŁAW s.Huta Step. 7-04-1943 Butejki
LIPIŃSKI STANISŁAW s.Huta Step. 7-04-1943 Butejki
LIPIŃSKI ZYGMUNT s.Huta Step. 7-04-1943 Butejki
LISIECKI N, por. s.Głuszków
LISOWSKI FRANC I 45pp Sztuń
LISOWSKI FRANCISZEK, sierż. ?IKS? I 50pp 01.03.1944 Radziechów
LISSOŃ JAN, ppor. ?CIEŃ? I 43pp 28.06.1944 Parczew
LITKA STANISŁAW OP ?Bomby? 16-11-1943 Stara Huta
LORENC WITOLD ?ZAWIEJA? OP Łuna? 23-12-1943 Witonierz
ŁENYK WŁADYSŁAW "POKER" II 23pp 20-07-1944 Zamość
ŁOCHOWSKI BRONISŁAW ?ŻOŁĄDŹ" s.Janówka 25-12-1943 Janówka
ŁODEK MIECZYSŁAW ?MANTEL" II 50pp .08.1944 Chełm
ŁOŚ STANISŁAW s.Stachówka 18-11-1943 Równe
ŁUCARZ JAN,ppor. ?JUR" I 50pp 02.02.1944 Osiekrów
ŁUCZYŃSKI FRANCISZEK s. Zasmyki
ŁUKASIK ANTONI s. inne
ŁUSZCZYŃSKI JÓZEF s. Zasmyki
ŁYDA WACŁAW III 23pp 27.05.1944 Prypeć

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

 

 

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
44
Artykułów:
447
Odsłon artykułów:
2524537

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej BARTEXPO z szablonu: Joomla Perfect