Dołacz do akcji

 

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Logowanie

POLEGLI ŻOŁNIERZE 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY AK
MACIECHOWSKI ZDZISŁAW "WILGA" OP "Łuna" 23-12-1943 Witonierz
MAJOR STANISŁAW "SERCE" II 50pp 16.04.1944 l.mosurskie
MAKAREWICZ - REMISZEWSKA IRENA "KIERA" II 23pp Warszawa
MALEC ANTONI "SĘP" II 23pp
MALEC HENRYK kpr. "TRZMIEL? I 24pp 14.04.1944 Sieliska
MALEC STANISŁAW "JEŻ" I 50pp 21-05-1944 l.szackie
MALINOWSKI HENRYK OP "Jastrzębia" 1-08-1943 Popowicze
MALINOWSKI LUDWIK OP "Jastrzębia" .08.1943 Popowicze
MALINOWSKI MARCIN (MARIAN ?) "NARCYZ" I 24pp 18.04.1944 Zabłocie
MALINOWSKI JÓZEF s. inne
MALON (MALARZ ?) ANTONI "LESZCZYNA" III 23pp 18.05.1944 Huta Ratneńska
MAMOT WOJCIECH I 24pp
MANKIEWICZ JÓZEF I 50pp 16.04.1944 l.mosurskie
MAŃKOWSKI ZBIGNIEW "HEKTOR" I 43pp 09.04.1944 Zamłynie
MARASZKIEWICZ JULIAN I 50pp Terebejki
MARCHEWKA STANISŁAW plut. III 23pp 18.05.1944 Huta Ratneńska
MARCINIAK STANISŁAW "MIGLANC" I 45pp 1946
MARCZUK ALEKSANDER "OLEK" OP "Bomby" .11.1943 Stara Huta
MARIAŃSKI ZBIGNIEW "ZBYSZEK" II 43pp 21.04.1944 Jagodzin
MARKIEWICZ EDWARD "BRZOZA" I 23pp 27-05-1944 Prypeć
MARKONI MAREK "KOZIOŁ" WKS 21-05-1944 l.szackie
MARMUCKI ADAM I 24pp 21-04-1944 Jagodzin
MARUK WINCENTY "KLON" III 50pp 12.04.1944 Owłoczym
MASŁOWSKI JÓZEF I 24pp .06.1944 Puszcza Solska
MATUSIEWICZ KAZIMIERZ "ŚMIGA" III 50pp 12.04.1944 Stawki
MATUSZ BOLESŁAW "KOŚCIELNY" I 45pp 14.04.1944 Pustynka
MATUSZYŃSKI JAN "BYSTRY" s.Spaszczyzna 20-01-1944 Trościanka
MATYSEK FRANCISZEK, chor. "CHORĄŻY" OP "Kozaka" 28-05-1945 Hrubieszów
MATYSKO JAN, ppor.. "SZYMULA" I 43pp 1-06-1944 Dropiejewicze
MATYSZCZUK FRANCISZEK I 43pp Zamłynie
MATYSZCZUK JÓZEF "SPŁONKA" I 43pp 7-12-1943 Ostrowy
MATYSZCZUK JÓZEF "GŁAZ" OP "Korda"
MAZUR WINCENTY "KLON" Bez ust.przyd.
MAZUREK JAN "BÓBR" OP "Kozaka" 7-07-1944 Lublin (Zamek)
MAZUREK MARIAN "MIECH" I 45pp 16.05.1944 Okszów
MENDELSKI BOGDAN "BODZIO" Plut.łączn..
MIASKOWSKI WŁADYSŁAW OP "Piotrusia"
MIAZGA BOLESŁAW OP "Kozaka" 7-02-1944 Dołhobyczów
MIELOSZEK HENRYK, kpr. "SZARY" II 50pp .07.1945 Łuszczów
MIERZEJEWSKI FRANCISZEK "WICHER" I 23pp 24-03-1944 Stęzarzyce
MIKOŁAJEWSKI ZBIGNIEW "SZRAPNEL" I 24pp Chełm
MILANIUK STEFAN "SŁOŃ" I 23pp 24-12-1945 Wola Wereszczyńska
MIŁOGRODZKI PIOTR "PIOTR" II 23pp 27-05-1944 Prypeć
MISIAK EDWARD I 23pp .06.1944 Lubelszczyzna
MIŚKIEWICZ MIROSŁAW "TUR" I 45pp .03.1944 Rzewuszki
MITUŚ N II 23pp 23-02-1944 Turówka
MIZERSKI KAZIMIERZ I 23pp 27-05-1944 Prypeć
MIZERSKI TADEUSZ I 23pp 21-04-1944 Jagodzin
MŁYNARSKI ZYGMUNT "RYŚ" I 24pp
MŁYŃSKI ANTONI "BRZOZA" I 24pp 24.03.1944 Turopin
MONICZEWSKI TADEUSZ "WOŁODYJOWSKI" I 50pp 10.06.1944 Dropiejewicze
MONIUSZKO FRANCISZEK "MAJ" OP "Jastrzębia" 23-12-1943 Dąbrowa
MORGOWSKI JERZY I 45pp 20-02-1944 Twerdynia
MOSKAL HENRYK "DAMIAN" II 50pp Żytomierz
MOŻEJKO STANISŁAW, ppor. "SĘDZIMIR" OP "Gzymsa" 27-01-1944 Dorohostaje
MROCZEK EDWARD "KIERAT" OP "Kozaka" 14-02-1944 Górka Zabłocie
MROZIK HENRYK s.Pańska Dolina .08.1943 Sady
MROZIK WŁADYSŁAW s.Pańska Dolina
MRÓZ N I 24pp 5-05-1944 l.szackie(Ratno)
MUNDZIK ANTONI "SOBÓL" II 43pp
MUNDZIK ANTONI "SOBOL" I 43pp
MUZYKA JAN "MICHALCZUK" I 43pp 31-05-1944 Dropiejewicze
MUŻYŁO WIKTOR "SOKÓŁ" I 45pp Siedliszcze
MYTKOWSKI FRANCISZEK s. inne
NAGADOWSKi ADOLF "KULA" I 24pp 29.02.1944 Oździutycze
NAJKOWSKI STANISŁAW "KOREK" I 45pp 16-04-1944 l.mosurskie
NARZYŃSKI STANISŁAW "LIS" I 24pp 18.04.1944 Pisarzowa Wola
NAWROCKI WACŁAW I 24pp 18.04.1944 Pisarzowa Wola
NEUMAN JERZY ,ppor. "HIŃCZA" 21 p. uł. .07.1944 Chełm
NIECZYPOROWSKI N s. Dominopol Dominopol
NIEMYSKI MIECZYSŁAW "BARTNIK" I 23pp 14-02-1944 Werba
NIERADKO KAZIMIERZ "RAK" II 23pp 23-03-1944 Kapitułka
NIERUDKIEWICZ JÓZEF "WRÓBEL" OP "Bomby" 1-11-1943 Stara Huta
NIEWIELSKI LEON,kpr. I 50pp 2-04-1944 Sztuń
NIKLEWICZ BOLESŁAW II 23pp 22-04-1944 Jagodzin
NIKLEWICZ LESZEK "ROBERTO" II 23pp .08.1944 Warszawa
N GERARD "GRANIT" I 43pp 24-05-1944 Jaźwiniec
N FRANCISZEK, sierż. "CYGAN" I 45pp 22-04-1944 Sokół
N MARIAN "ORGANISTA" I 45pp .04.1944 l.mosurskie
NN "ADAM" I 24pp Pisarzowa Wola
NN "AS" I 50pp 11-11-1943 Rużyn
NN "BARTNIK" II 23pp 23-03-1944 Kapitułka
NN "BIAŁY" I 23pp Wodzinów
NN "BŁYSK" WKS l.szackie
NN "BOLEK" II 50pp 21.04.1944 Jagodzin
NN "BRONISŁAW" I 23pp W szpitalu (?)
NN "DOLINA" I 45pp 29-02-1944 Oździutycze
NN "DĄBEK" III 50pp 10-06-1944 Sławatycze
NN "DZIKUS" 27-05-1944 Prypeć
NN "FIOŁEK" I 24pp 21-04-1944 Jagodzin
NN "FRANCUZ" Plut.żand. Sztabu Dyw. 22-07-1944 Firlej
NN (SŁOWAK) "FRANEK" I 43pp 18-07-1944 Zabiele
NN "GOŁĄB" I 24pp .01.1944 Szczuczyn
NN "GRAB" I 45pp 19-07-1944 Juliopol
NN "GRANIT" I 24pp 14.04.1944 Sieliska
NN, ppor. "GRYF" Kwaterm. 16-04-1944 l.mosurskie
NN "GRZYB" II 43pp 21-05-1944 l.szackie
NN "IGIEŁKA" I 50pp .05.1944 Okszów
NN "JABŁOŃ" I 50pp 21.05.1944 l.szackie
NN "JANEK" s. inne
NN "JANINA" Komp.łączn.
NN "JARKICZ" 21 p. uł. 21-04-1944 Jagodzin
NN "JASKÓŁKA" I 50pp 3/4.04.1944 Sztuń
NN "JASTRZĄB" I 24pp 10.05.1944 kol.Strzelecka
NN "JASKIER" 21 p. uł. 21-04-1944 Jagodzin
NN "JARZĄBEK" I 24pp 21-04-1944 Jagodzin
NN "KACZAN" 19 p .uł.
NN "KIERAT" III 23pp 13-04-1944 Bielin
NN, kpr. "KMICIC" II 23pp 23-03-1944 Kapitułka
NN "KMICIC" OP "Jastrzębia" 20-08-1943 Gruszówka
NN "KOGUT" II 50pp 03.04.1944 Maszów
NN, pchor. "KORONA" III 50pp 22-02-1944 Oździutycze
NN "KOS" II 23pp Kapitułka
NN, ppor. "KOS" Kwaterm. 21-04-1944 Jagodzin
NN "KOSA" II 43pp 16-04-1944 l.mosurskie
NN "KOSTEK" I 45pp 20-02-1944 Twerdynie
NN "KOT" I 24pp
NN "KOWAL" III 50pp l.szackie
NN "KRZEMIEŃ" I 43pp 21.05.1944 Bagno Byrki
NN "LAWETA" I 23pp 25-01-1944 Błażennik
NN "LIS" I 50pp 16-04-1944 l.mosurskie
NN (ROSJANIN) plut. "LEJTNANT" I 45pp 20-02-1944 Twerdynie
NN "MAŁY" I 23pp 25-02-1944 Stanisławówka
NN, kpr. "MAŁY" I 23pp 25-02-1944 Podrudzie
NN "MŁOT" I 50pp 25.04.1944 Luboml
NN "MOTYL I 24pp 29.02.1944 Oździutycze
NN "NIEDŹWIEDŹ" I 24pp
NN "OKOŃ" III 50pp 21-05-1944 l.szackie
NN "ORLIK" I 23pp 20-07-1945 Turowiec
NN "ORZECH" III 23pp 13.04.1944 Bielin
NN "OSIKA" III 50pp 5-05-1944 l.szackie
NN "PAW" I 24pp 21-05-1944 l.szackie
NN "PESTKA" OP "Łuna" Witonież
NN "PIEKARZ" II 43pp 22-02-1944 Lublatyn
NN "PIĘTASZEK" 21 p. uł. .04.1944 l.mosurskie
NN "PIORUN" III 50pp .01.1944 Hołoby
NN "PISTOLET" I 24pp
NN, plut. "POWÓJ" I 24pp 29.02.1944 Oździutycze
NN "PRZYBIEG" I 23pp
NN, kpr. "RAK" I 50pp 3/4.04.1944 Sztuń
NN "RAK" II 23pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
NN "REKORD" I 43pp 14-02-1944 Górka Zabłocie
NN "SIEROTA" OP "Kozaka"
NN "SITACZ" II 43pp 18.03.1944 Lublatyn
NN "SMOK" I 50pp 1-03-1944 Radziechów
NN "SOSNA" II 43pp 21-05-1944 l.szackie
NN "SOWA" I 24pp Oździutycze
NN "STRZAŁA" II 43pp
NN LIWA" I 50pp 16.04.1944 l.mosurskie
NN "SUM" III 50pp 21-05-1944 l.szackie
NN "ŚWIT" I 50pp Sztuń
NN "ŚWIAT" I 50pp 3/4.04.1944 Sztuń
NN "TACZKA" II 43pp 18.03.1944 Lublatyn
NN "TONI" WKS 10-06-1944 Pawluki
NN "TRZASKA" II 43pp 12-03-1944 Lublatyn
NN "WALET" OP "Łuna" 29-02-1944 Oździutycze
NN "WIATR" III 50pp .01.1944 Hołoby
NN, ppor. "WICHURA" Kwaterm. 21-05-1944 l.szackie
NN "WIDELEC" III 50pp 5-05-1944 l.szackie
NN "WILK" 21p. uł. .06.1944 Sawin
NN "WILCZEK" II 50pp 16.02.1944 Ośmigowicze
NN "WOLNOŚĆ" I 50pp 3/4.04.1944 Sztuń
NN "WRONA" II 50pp 24.03.1944 Turopin
NN "WRÓBEL" II 23pp 27-05-1944 Prypeć
NN , plut. "WYDRA" I 23pp 13-02-1944 Wodzinek
NN "WYRWIDĄB" I 50pp 1-03-1944 Radziechów
NN "WYRWA" II 50pp .05.1944 Zamłynie
NN "ZBICZEK" I 24pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
NN "ZET" Plut.łączn. "Osnowy" 27-05-1944 Prypeć
NN, sanit. "ZOSIA" I 24pp 27-05-1944 Prypeć
NN "ZREMBA" WKS
NN, "ŻBICZEK" I 24pp rz. Turia
NN "ŻBIK" I 24pp
NN"(ROSJANIN) ORKA" I 45pp 11-01-1944 Sady Małe
NN(WĘGiER) III 50pp
NN(WĘGiER) III 50pp
NN(WĘGIER) III 50pp
NN(WĘGIER) III 50pp
OBRUŚNIK KAZIMIERZ II 43pp 21.04.1944 Jagodzin
OCHMAN JAN, ppor. "KOZAK" OP "Kozaka" 2-06-1944 Dąbrowa
OCZECHOWSKI LESZEK,ppor.. "DZIRYT" WKS 10.09.1944 Warszawa
OCZERETKO ANTONI "JEŻ" OP "Bomby" 4-09-1944 n/Słuczą
OJRZYŃSKI N st.sierż. "LUBICZ" II 43pp 21-05-1944 l.szackie
OKAPIEC WAWRZYNIEC II 23pp 27-05-1944 Prypeć
OLEANS JÓZEF (CZECH) Bez ust.przyd.
OLERYK (OLCZYK ?) N "KRUK" II 23pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
OLOBRY (BOLESŁAW ?) I 23pp 21-04-1944 Jagodzin
OLSZACKI LEON II 43pp
OLSZACKI TADEUSZ II 43pp 12-04-1944 Staweczki
OLSZEWSKI EDWARD OP "Kozaka" Smoligów
OLSZEWSKI JERZY LEPOWRON" II 23pp 23-03-1944 Kapitułka
OLSZEWSKI WIESŁAW II 23pp 30-04-1944 Pohulanka
ONUCHOWSKI WŁADYSŁAW "GRAJEK" OP "Bomby"
OPAŁKA ANTONI s. inne
OPAROWSKI JAN "WITEK" II 23pp Bielin
ORLIK WACŁAW I 23pp 21-04-1944 Jagodzin
ORLIŃSKI MARIAN ,por. "JERZY" OP "Gzymsa" 11-01-1944 Sady Małe
ORMAN STANISŁAW s.Huta Step.
ORZECHOWSKI BOLESŁAW "KOGUT" I 50pp 11.05.1944 Kruszyniec
OSIECKI LEON, por. s. Głuszków
OSTASZEWSKI JAN "JANEK" I 45pp 20-02-1944 Twerdynie
OSTASZEWSKI JAN "JANEK" OP "Gzymsa" 20-02-1944 Twerdynie
OSTASZEWSKI JANUSZ "LIS" III 50pp
OSTASZEWSKI JÓZEF OP "Gzymsa" 11-04-1944 Sady Małe
OSTROMĘCKI ZDZISŁAW,por. "PODKOWA" "POMIAN" OP "Bomby" 4-09-1943 Wilja
OSTROWSKI ALBIN "GOŁĄB" Ochrona Sztabu Dyw. 18-04-1944 Huta Stężarzycka
OSTROWSKI WACŁAW II 50pp 16.05.1944 Okszów
OTŁUSZEWSKI JANUSZ "LIS" I 50pp 16-04-1944 l.mosurskie
PABIAN ZYGMUNT "GROM" II 23pp
PACZKOWSKI MIECZYSŁAW s.Pańska Dolina Targowica
PACZKOWSKI STANISŁAW WKS
PADUCH FRANCISZEK III 23pp 27.05.1944 Prypeć
PADUCH HENRYK "MALISZEWSKI" I 50pp 16.04.1944 l.mosurskie
PALCZYKOWSKI RYSZARD "ANIOŁEK" I 23pp 23-03-1944 Kapitułka
PALIWODA MIECZYSŁAW "PAWEŁEK" I 24pp l.zamojskie
PALONKA ANTONI "KASZA" I 23pp 24-03-1944 Stężarzyce
PALUCH FRANCISZEK, st.szer. "RUCIK", "FRANK" I 50pp 10.04.1944 Staweczki
PALUCH JÓZEF "KRUK" II 23pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
PARTYCKI KAZIMIERZ III 50pp 19.01.1944 Zasmyki
PARYSIEWICZ ANTONI "BABINICZ" Plut. Łączn.
PASZKOWSKI JAKUB "GŁAZ" I 45pp 1946
PASZKOWSKI MIROSŁAW OP "Gzymsa" .08.1943 Targowica
PASZKOWSKI STANISŁAW WKS .04.1944 l.mosurskie
PASZKOWSKI WINCENTY plut. "MIŚ" I 45pp 16.04.1944 l.mosurskie
PASZYŃSKI FELIKS 19 p .uł. 27-05-1944 Prypeć
PATAJEWICZ N s. inne 13-05-1944 Polesie(z ran)
PAWELSKI STANISŁAW kpr. Pchor. I 45pp 13.05.1943 Samostrzały
PAWLICZUK STANISŁAW "ZAMEK" I 43pp 21-03-1944 Kupracze
PAWLIK WŁADYSŁAW "BOCIAN" Kwaterm.Dyw. 17-04-1944 l.mosurskie
PAWŁOWICZ HELENA "MRÓWKA" Sanit. Szpital "Gromady" 17-04-1944 l.mosurskie
PAWŁOWSKI ZDZISŁAW "DUSIK" k.Zdołbunów .04.1943 Zdołbunów
PERKIN PAWEŁ "NIUŚKA" I 24pp 27.05.1944 Prypeć
PERKIN GRZEGORZ "MUR" I 24pp 27.05.1944 Prypeć
PESZKOWSKI FLORIAN s. Wólka Kot. 28-12-1943 Hermanówka
PETRUK PIOTR "KOŻUCH" I 43pp 23-02-1944 Przekórka
PIĄTEK JAN "ŻEBRON" II 43pp 14-02-1944 Górka Zabłocie
PIENIAK KAZIMIERZ "BRZÓZKA" I 23pp Stęzarzyce
PILEK N s. inne
PINECKI EDWARD s.Stachówka
PIETROŁAJ BRONISŁAW s.Huta Step. 16-07-1943 Wyrka
PIOTROWSKI HENRYK "LISTONOSZ" s.Huta Step. 9/10.02.43 Huta Stepańska
PIOTROWSKI KONSTANTY s. inne
PIOTROWSKI STANISŁAW s.Huta Step. 9/10.02.43 Huta Stepańska
PIOTROWSKI STEFAN, kpr.pchor. "KOLEJARZ" Sztab Dyw. 21-04-1944 Jagodzin
PIÓREWICZ GRZEGORZ "DRAB" III 50pp 1945 Warszawa
PLACKOWSKI WACŁAW st.sierz. "PANTERA" I 24pp 27.05.1944 Prypeć
PLACKOWSKI ZYGMUNT I 24pp 27-05-1944 Prypeć
PLECZUK JÓZEF, Plut.żand. "Osnowy" 27-05-1944 Prypeć
PLECZUK WINCENTY II 23pp 27-05-1944 Prypeć
PLENDER ŁUCJAN Bez ust.przyd.
PODKAŃSKI JÓZEF "KAKTUS" I 50pp 3/4.04.1944 Sztuń
PODKAŃSKI WACŁAW "ARKAN" I 50pp
POGORZELSKI WACŁAW "CYGAN" I 23pp 23-03-1944 Werba
POL EDWARD "KLUCZ" III 50pp 12.04.1944 Stawki
POLAK JAN I 24pp 21-04-1944 Jagodzin
POLAK WACŁAW I 24pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
POLEWIAK ROMAN s. Przebraże .08.1943 Tworymer
POŁUDNIEWSKI ALOJZY "POŁUDNIAK" II 50pp 07.04.1944 Sztuń
POMIAN N, ppor. OP "Bomby"
PORZYW WACŁAW, kpr. "ORKAN" OP "Jastrzębia" 10-11-1943 Rużyn
POŚNIAK RYSZARD "ARYMAN" WKS 5-04-1944 Sztuń
POTAPOWICZ KAZIMIERZ "WICHER" OP "Jastrzębia" 24-08-1943 Zadyby
PROŃCZUK PAWEŁ I 43pp
PRZYBYŁA WITOLD I 50pp 27.05.1944 Prypeć
PRZYBYSZ HENRYK II 43pp
PRZYBYŚ KAZIMIERZ "MALINA" I 50pp 10.04.1944 Staweczki
PUDŁOWSKI N kpr. III 23pp 27.05.1944 Prypeć
PYSZYŃSKI ANTONI I 24pp Oździutycze
PYSZYŃSKI STANISŁAW "GAŁĄZKA" I 24pp W-wa Praga
PYTKIEWICZ N I 24pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
PYTLAKOWSKI ZYGMUNT I 23pp
PYTLAKOWSKl CZESŁAW OP "Piotrusia"
PYTUREWICZ STANISŁAW I 24pp
RABEK WITOLD,kpr. Pchor. "WITEK" WKS 3/4.04.1944 Sztuń
RACZKOWSKI BRONISŁAW "ORZEŁ" I 24pp 27-05-1944 Prypeć
RACZKOWSKI MIECZYSŁAW "WILK" I 24pp .09.1945 l.zamojskie
RAK JÓZEF s. Radomle
RAKOWSKI N I 45pp .07.1944 Rohin
RATAJEWSKI MIECZYSŁAW "RATAJ" s. Młynów Siedliszcze
REMISZEWSKA IRENA "KIERA" II 23pp 1944 Warszawa
RERUTKO JAN ,por. "DRZAZGA" OP Łuna? 6-11-1943 Rafałówka
RESZEL ALFONS "ZIUK" I 24pp 18-07-1944 Zabiele
REZULSKI ZYGMUNT II 23pp 27-05-1944 Prypeć
RUBASZEK EDMUND ?PIŁA" I 23pp .04.1944 l.mosurskie
ROBASZEK EDWARD "WRZOS" I 23pp .04.1944 l.mosurskie
ROGALA ADAM OP "Bomby" 21-12-1943 Zawołocze
ROKICKI N, plut. "MIOTEŁKA" II 50pp 23-04-1944 Ziemlica
ROMAN BOLESŁAW "BOLEK" OP "Bomby" 4-09-1943 Wilja
ROMANKIEWICZ STANISŁAW "ZAJĄC" OP "Jastrzębia" 31-08-1943 Gruszówka
ROMAŃCZUK STANISŁAW "GROŹNY" I 43pp 01.03.1944 Jagodzin
ROMANOWSKI EDWARD I 24pp Zamłynie
ROMANOWSKI EUGENIUSZ I 24pp 21-04-1944 Jagodzin
ROSA STANISŁAW s.Huta Step. 7-04-1943 Butejki
ROWIŃSKI BOLESŁAW I 50pp 21.04.1944 Jagodzin
ROZKOWIŃSKI ADAM, d-ca sam. s.Zadąbrowie 16-03-1943 Zadąbrowie
RÓŻALSKI STANISŁAW I 24pp 21-05-1944 l.szackie
RÓŻAŃSKA HELENA sanitar. "PEREŁKA" OP "Gzymsa" 27-01-1944 Dorohostaje W.
RÓŻYŃSKI CZESŁAW,ppor. "OGOŃCZYK" I 43pp 05.03.1944 Rymacze
RUBINSTEIN ZENON "TREFNY" OP "Łuna" 11-01-1944 Kraki
RUDNICKI APOLINARY OP "Bomby" 16-11-1943 Moczulanka
RUDNICKI ANASTAZY "MAKOWIEC" I 45pp 29.02.1944 Oździutycze
RUDNICKI PAWEŁ "DOLINA" I 45pp 29-02-1944 Oździutycze
RUKAT HENRYK "MIŚ" I 45pp 20-02-1944 Twerdynia
RUTYNA ERAZM "SZCZYGIEŁ" III 50pp 05.05.1944 l.szackie
RYBAK LESŁAW I 24pp 27.05.1944 Prypeć
RZANIAK KAZIMIERZ kpt. "GARDA" D-ca Zgrup. "Osnowy" 27-04-1905 ZSSR

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

 

 

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
44
Artykułów:
447
Odsłon artykułów:
2524539

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej BARTEXPO z szablonu: Joomla Perfect