Dołacz do akcji

 

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Logowanie

POLEGLI ŻOŁNIERZE 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY AK
SADOWSKI HENRYK III 23pp
SAKOWICZ STANISŁAW s. Zasmyki 1-01-1944 Zasmyki
SANDER WŁADYSŁAW II 50pp Jagodzin
SAWICKI JAN, kpr. OZA" OP "Łuna" 11-01-1944 Kraki
SAWICKI KAROL "KAROL" I 45pp 22.07.1944 Firlej
SAWICKI MIECZYSŁAW "KRUK" I 45pp
SAWICKI WŁADYSŁAW "ZNICZ" OP "Łuna" 23-12-1943 Witonież
SAWICKI HENRYK "HENIEK" OP "Bomby" 21-12-1943 Zawołocze
SAGAJŁO TADEUSZ,plut. pchor. "MŁOT" WKS 05.05.1944 l.szackie
SEIRKO ALEKSANDER II 43pp
SEJNIK EUZEBIUSZ "STRZAŁA" II 43pp 18-03-1944 Lublatyn
SEKUŁA RYSZARD, sierż. "LAMPART" OP "Łuna" 23-12-1943 Witonież
SEMENOWICZ KAZIMIERZ "CZYŻYK" I 24pp 20.04.1944 l.mosurskie
SEMENOWICZ TADEUSZ, "SŁOWIK" I 24pp 24.03.1944 Turopin
SEWERYN JAN RYSZARD "LEW" III 50pp
SEŻKO ALEKSANDER Bez ust.przyd.
SIATKA BRONISŁAW, kpr. "LONGINUS" I 50pp .07.1944 Chełm
SIATKA (SIARKA ?) JÓZEF II 43pp 21.04.1944 Jagodzin
SINICKI EDMUND "KULA" s. Przebraże
SIEROCIŃSKI TADEUSZ III 23pp Karczunek
SIEROCIŃSKI JÓZEF III 23pp
SIWEK JAN, sierż. "MOSTOWICZ" II 50pp 16.02.1944 Ośmigowicze
SKIBA JAN,por.,dowódca s. Wyrka .04.1943 Wyrka
SKIBA STANISŁAW ppor. "STRZAŁKA? D-ca Komp.łączn. .03.45 Ludwin
SKIBIŃSKI HENRYK I 23pp 22-04-1944 Jagodzin
SKIBICKI JÓZEF OP "Piotrusia"
SKIERT JAN "SKRZAT" III 23pp 12.04.1944 Edwardpole
SKOLIMOWSKI KSAWERY, kpr. "ŚMIAŁY" II 50pp 18-07-1944 Zabiele
SKOMOROWSKI WILHELM,ppor. "WILCZUR" II 43pp 21-05-1944 l.szackie
SKONECKI WŁADYSŁAW "SIODEMKA" I 24pp 27-05-1944 Prypeć
SKRZYŃSKI BRONISŁAW BOLESŁAW "JAKOSZ" Felczer,szpit. "Osnowy" 16-05-1944 Okszów
SLADEWSKI JÓZEF I 50pp 21.04.1944 Jagodzin
SŁODKOWSKI FELIKS s. inne
SŁODKOWSKI JAN "ZAJĄC" s.Wólka Kot. .07.1943 Nowa Ziemia
OMIANA LEOKADIA,sanitar. "LODZIA" I 23pp 27-05-1944 Prypeć
SŁONIEWSKI FAUSTYN I 50pp
SŁOWIK WŁADYSŁAW s. inne
SŁOWIKOWSKI RUPERT s. Przebraże 5-07-1943 Przebraże
OWIŃSKI MAREK "SMOK" I 45pp 21-04-1944 Jagodzin
UŻEWSKI ZBIGNIEW Bez ust.przyd. 16-05-1944 Okszów
SMOFER N I 23pp Jagodzin
SOBOŃ FRANCISZEK OP "Bomby" .10.1943 Bystrzyca
SOBCZYK HENRYK, st.szer. "LISEK" II 50pp 16.04.1944 l.mosurskie
SOJA ZBIGNIEW "JARZĄBEK" k. Kowel 10-03-1944 Chełm
SOKAL WITOLD Bez ust.przyd. Jagodzin
SOKOŁOWSKI N III 50pp
SOKOŁOWSKI WACŁAW s. inne
SOKOŁOWSKI WŁADYSŁAW "ZAGŁOBA" I 24pp 21-04-1944 Jagodzin
SOLECKI WACŁAW II 43pp .05.1944 l.szackie
SOŁTYSIAK TADEUSZ "GEZ" Bez ust.przyd.
SOROCZYŃSKA MARIA ,sanitar. "STOKROTKA" 19 p .uł. 24-04-1944 Olesk
SOSNOWSKI STANISŁAW "WULKAN" I 23pp 21-04-1944 Zamłynie
STACHNIUK STANISŁAW I 43pp 28-01-1944 Lublin
STACHOŃ BRONISŁAW s. Zasmyki Zasmyki
STECHOWSKI CZESŁAW OP "Kozaka" 23-03-1944 Łasków
STACHOWSKI DIONIZY OP "Kozaka"
STACHURSKI STANIStAW, sierż. "JAGODA" II 50pp 21.04.1944 Jagodzin
STANISŁAWSKI N , kpr. "LEW" I 50pp 3/4.04.1944 Sztuń
STANKIEWICZ WALERIAN BIK? Plut.łączn. "Osnowa"
STANKOWSKI JAN I 50pp
STARZYNSKI JERZY "LORD" II 43pp 16.02.1944 Ośmigowicze
STARZYŃSKI EDWARD I 24pp 11-01-1944 Kraki
STARZYŃSKI STANISŁAW ,,LIS II" I 24pp 21-05-1944 l.szackie
STASIAK STANISŁAW "GRANAT" I 24pp 21-05-1944 l.szackie
STASIAK WACŁAW "CHROBRY" I 24pp 27.05.1944 Prypeć
STASZEWSKI PIOTR I 23pp 24-05-1944 Okszów
STACHOŃ BRONISŁAW s.Zasmyki 9-04-1944 Zasmyki
STECHOWSKI CZESŁAW OP "Kozaka" Łasków
STĘPKOWSKI LUCJAN TADEUSZ "SZCZYGIEŁ" II 43pp
STECIUK SŁAWOMIR ,pchor.,lekarz "PIĄTY" OP "Łuna" 6-11-1943 rej.Rafałówka
STECKI BRONISŁAW "JUNO" Sztab Dyw., Komp.łączn. Jagodzin
STEĆ ANTONI "KWICZOŁ" I 43pp 15.01.1944 Rakowiec
STEFANOWICZ FRANCISZEK "TRZPIEŃ" I 24pp 12.04.1944 Piatydnie
STEFAŃSKI WIKTOR "SŁOWIK" I 23pp 16090 Gnojno
STEPKOWSKI ROMUALD "KARLIK" II 43pp 16.02.1944 Ośmigowicze
STOCKI BRONISŁAW "BRZOZA" I 43pp 3/4.04.1944 Sztuń
STOS ANTONI "KWICZOŁ" I 43pp
STOŚ IZYDOR "SŁONIK" I 50pp 25.05.1944 Kortelisy
STOŚ N "TULIPAN" II 43pp 10.04.1944 Staweczki
STRĄK ROBERT III 50pp
STYKOWSKI ANTONI "JELEŃ" II 50pp 21.04.1944 Jagodzin
STYKOWSKI JAN II 50pp 21.04.1944 Jagodzin
STYKOWSKI JÓZEF II 50pp 21-04-1944 Jagodzin
STYSŁO KLAUDIUSZ,ppor. "BIAŁY" WKS 10.06.1944 Pawluki
SUCZEK N III 23pp
l.mosurskie
SULIKOWSKA GENOWEFA "BRZÓZKA" OP "Bomby" 31-07-1943 Folwark Osty
SULIKOWSKI DOMINIK "DOMINIK" OP "Bomby" .12.1943 Zasłucz
SULIKOWSKI LUCJAN "ROLNIK" s.Huta Step. Huta Stepańska
SULIKOWSKI WITOLD "TOLEK" I 45pp 20-02-1944 Twerdynie
SUŁEK WINCENTY,por. s.Edwardpole 10-07-1943 Puzów
SUSZCZEWSKI MIECZYSŁAW,kpr. "KING" III 50pp 09.03.1944 Zielona
SUSZCZEWSKI ROMAN s. Radomle
SUSZCZEWSKI RYSZARD "KONG" III 50pp 23.07.1944 Lubartów
SUSZEK WŁADYSŁAW plut. "WILK" III 23pp 24.04.1944 l.mosurskie
SWĘDROWSKI TADEUSZ "BŁYSKAWICA" I 43pp .08.1944 Otwock
SWIRGOŃ KAZIMIERZ "ŁATA" I 43pp
SWOBODA LEONARD, kpr. "LAMPART" I 50pp 02.04.1944 Sztuń
SWOBODA JAN "WALKA" WKS 05.04.1944 Sztuń
SZABŁOWSKA N I 50pp 20.05.1944 l.szackie
SYLWANOWICZ ROMUALD "GÓRAL" k. Kowel .07.43 Chełm
SZADYN ROMAN "SUŁTAN" OP "Kozaka" 2-06-1944 Dąbrowa
SZAFRANSKI MIROSŁAW "SŁAWEK" I 24pp Pisarzowa Wola
SZAFRAŃSKI JULIAN "RYŚ" II 23pp 19-01-1944 Gnojno
SZAJEWSKI ANTONI, kpr. "SKIBA" OP "Bomby" 22-12-1943 Zawołocze
SZAMBELAN PIOTR "WOLNY" II 23pp 23-03-1944 Kapitułka
SZCZEPAŃSKI N I 23pp
SZEREMECKI MICHAŁ "MIŚ" I 24pp .02.1945 Tyszowce
SZEWCZUK JAN "CYGAN" II 23pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
SZLENZAK MIROSŁAW "WIS" II 23pp 25-03-1944 Stęzarzyce
SZMIDT TADEUSZ I 23pp 27-05-1944 Prypeć
SZNYDEL ROMAN "WILK" OP "Kozaka" 15-06-1944 Józefin
SZPACHLIK LUDWIK III 50pp 17.04.1944 l.mosurskie
SZPACHLIK WITOLD III 50pp
SZTUPIEC ANTONI II 50pp 18-08-1943 Suszybaba
SZULC JERZY "RYŚ" I 45pp 20-02-1944 Twerdynie
SZULĘCKI CZESŁAW II 50pp 21.04.1944 Jagodzin
SZUROWSKA WANDA,sanitar. I 50pp 26-04-1944 Perespa
SZUROWSKI LEONARD "SWOBODA" I 50pp 26-04-1944 Perespa
SZWARC FELIKS "WĄSOWICZ" I 50pp .04.1944 l.mosurskie
SZWARC MIECZYSŁAW "KOZIOŁ" II 50pp 16.02.1944 Ośmigowicze
SZWUGIER HIPOLIT III 23pp 27.05.1944 Prypeć
SZYMAŃSKI EDWARD "BAŁTYK" I 45pp
SZYMAŃSKI HENRYK "NARCYZ" I 24pp .05.1944 l.szackie
SZYMAŃSKI KAZIMIERZ "SZYMPANS" I 45pp 20-02-1944 Twerdynie
SZYMAŃSKI TADEUSZ III 50pp 17-04-1944 l.mosurskie
SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW I 45pp
SZYMCZAK STANISŁAW II 43pp 27-05-1944 Prypeć
SZYMKIEWICZ JULIUSZ "RYŻY" II 43pp 09.03.1944 Zielona
ŚCIŃSKI STANISŁAW, Ruszniarz "Osnowy"
ŚCIUBEK TADEUSZ III 50pp 12.02.1944 Owłoczyn
ŚLADOWSKI JÓZEF I 50pp 21-04-1944 Jagodzin
ŚLIWIŃSKI JAN s.Wólka Kot. 5-07-1943 Wólka Kotowska
ŚLIZAWSKI ZBIGNIEW "WRZOS" I 24pp 16.05.1944 Okszów
ŚMIECH HENRYK "HURA" II 50pp Ośmigowicze
ŚNIEŻAK ROMAN II 50pp Julianów
ŚWIERGOTOWICZ WŁADYSŁAW, kpr. "ŚPIEWAK" I 50pp 02.04.1944 Sztuń
ŚWIERGUTOWICZ WŁADYSŁAW "BANDZIOLA" OP "Małego"
ŚWIRGOŃ KAZIMIERZ "ŁATA" I 43pp 2-04-1944 Sztuń
ŚWINARSKI JÓZEF s.Huta Step.
TAŃSKI ALEKSANDER I 24pp
TARASIEWICZ ANTONI "SOSNA" I 43pp 3/4.04.1944 Sztuń
TATARKIEWICZ JERZY "BOHUN" OP "Kozaka" 18-05-1944 Kazimierzówka
TCHÓRZEWSKI BRONISŁAW kpr. "ORZEŁ" I 24pp 27.05.1944 Prypeć
TCHÓRZEWSKI MIROSŁAW "SOKÓŁ" I 24pp
TCHÓRZEWSKI ROMUALD "MUSSOLINI" I 24pp 20.04.1944

l.mosurskie

TEODOROWICZ JERZY 03.03.1945 Hrubieszów
TKACZ JÓZEF Bez ust.przyd.
TOCZKO ZYGMUNT plut. "SZARY" I 24pp 18.04.1944 Pisarzowa Wola
TOKARSKI MICHAŁ s.Huta Step.
TOMASZEWSKI LONGIN, Plut.żand. Sztabu Dyw. 21-04-1944 Jagodzin
TOTUS WŁADYSŁAW II 50pp
TRĘBACZ BOLESAW "KARP" I 24pp Zag. w okrążeniu
TRUSIUK STANISŁAW "KOWELSKI" I 43pp 2-04-1944 Zamłynie
TRZASKOWSKI N "ŹBIK" OP "Kozaka" .05.1944 Kazimierzówka
TRZCIŃSKI STANISŁAW Kwaterm. "Osnowa" .04.44 Siedliska
TRZESIŃSKI UIDWIK "WILK" OP "Bomby" .09.1943 Stójło
TRZESNIEWSKI MARIAN "BURZA" III 50pp 17.04.1944 l.mosurskie
TWARDY ZBIGNIEW ,por. "TRZASK" III 50pp 06.10.1944 Chełm
TYMYŃSKI ZYGMUNT OP "Kozaka" 23-03-1944 Smoligów
TYLMAN ADAM JAN "KALINA" Kwaterm. "Gromada" 21-04-1944 Jagodzin
TYSZKIEWICZ PIOTR "BRÓDKA" s.Huta Step. 12-07-1943 Mydzko
UKACKI JERZY "JUREK" II 50pp
ULANICKI KAZIMIERZ "KUREK" I 43pp 2-06-1944 rej.Hrubieszowa
ULANICKI KAZIMIERZ "JAJKO" OP "Małego"
UNOLD FLORIAN "FLOREK" Sarachowicze
URBAN WŁADYSŁAW I 23pp 27-05-1944 Prypeć
URBANIAK KAROL "GRAB" I 23pp 27-05-1944 Prypeć
URBANIAK TADEUSZ OP "Kozaka" 23-03-1944 Łasków
URBANOWICZ SEWERYN (CZECH) OP "Bomby"
USZYŃSKI EDWARD OP "Piotrusia"
USZYŃSKI TADEUSZ I 23pp
WACHOWSKI JÓZEF s. Przebraże 31-07-1943 Przebraże
WACŁAWSKI ANTONI, chor. "KAM" Plut. Łączn.
WACŁAWSKI RYSZARD "BAJ" I 23pp 27-05-1944 Prypeć
WALAS J "NAUCZYCIEL" s. Przebraże
WALAWKO JÓZEF s. inne
WALKO PIOTR 21 p. uł. 21-04-1944 Jagodzin
WASILEVVSKI MIECZYSŁAW III 50pp 17-04-1944 l.mosurskie
WASIKOWSKI STANISŁAW "GRABARZ" I 45pp 20-02-1944 Twerdynie
WASILEWSKI ADAM "GOLONKA" I 45pp Turopin
WAWRZOŃ WŁADYSŁAW 21 p. uł. 21-04-1944 Jagodzin
SOWICZ BOGDAN II 23pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
WĄSOWICZ CZESŁAW "BĄCZEK" I 24pp 18-07-1944 Zabiele
WĄSOWICZ JÓZEF "ORGANISTA" s.Wólka Kot. 5-07-1943 Wólka Kotowska
WĄSOWICZ LUCJAN II 23pp Pisarzowa Wola
SOWICZ WACŁAW "MEWA" OP "Łuna" 20-12-1943 Pańska Dolina
WDOWICKI ADAM "KANGUR" I 43pp 05.05.1944 l.szackie
WEREMKO STANISŁAW I 43pp .01.1944
WEREMKO WŁADYSŁAW "KAJAK" I 23pp 27-05-1944 Prypeć
WESOŁEK HENRYK I 23pp 27-05-1944 Prypeć
WĘCEK N I 24pp 27-05-1944 Prypeć
GLEWSKI JACEK "HISZPAN" WKS .05.1944 l.mosurskie
GŁOWSKI STEFAN "FUNIO" WKS 26.04.1944 l.mosurskie
SEK JAN "SZPAK" I 24pp 27-05-1944 Prypeć
WĘŻYK KATARZYNA,sanit. "KATIA" I 24pp 21-05-1944 l.szackie
WIELGOT ANTONI BAZYLI "JARZĄBEK" OP "Jastrzębia" 10-12-1943 Peresieka
WIERZBICKI WŁADYSŁAW "KLIN" OP "Jastrzębia" 10-11-1943 Rużyn
WILCZEWSKI ADAM "TYGRRYS" s.Kiwerce Kopaczówka
WILCZYŃSKI JÓZEF s.Stachówka Stachówka
WILCZYŃSKI ROMAN I 45pp Ośmigowicze
WILK EDMUND "ZAJĄC" s.Wólka Kot. 15-08-1943 Hawczyce
WILK EDMUND "SŁOWIK" OP Łuna? .09.1943 kol.Hynin
WILK JAN s.Wólka Kot. 5-07-1943 Wólka Kotowska
WISZNIEWSKI BRONISŁAW AZIK" I 45pp 19-07-1944 Juliopol
WIŚNIEWSKI BOLESŁAW "REKS" II 50pp 16.04.1944 l.mosurskie
WIŚNIEWSKI FRANCISZEK, kpr. "OLSZYNKA" II 50pp 21.04.1944 Jagodzin
WIŚNIEWSKI WACŁAW 21 p. uł. 21-04-1944 Jagodzin
WIŚNIEWSKI WINCENTY s. inne
WIŚNIEWSKI JÓZEF I 45pp .04.1944 rej.Kowla
WITKOWSKI BRONISŁAW s. Zasmyki
WITKOWSKI JAN OP ?Małego?
WITKOWSKI JEREMI, ppor. "SOKÓŁ II" III 23pp 18.04.1944 Huta Ratneńska
WITKOWSKI WITOLD "WITEK" I 45pp Jesień 1944 Małyńsk
WITWICKI JAN, por. "NAGIEL" Sztab Dyw. .03.1946 l.gazdowicki
WŁODARSKI EUGENIUSZ "BURZA" I 24pp 12.04.1944 Piatydnie
WŁOSZCZYŃSKI MIECZYSŁAW s.Huta Step. 17-07-1943 Huta Stepańska
WŁOSZCZYŃSKI ANTONI s.Huta Step. 17-07-1943 Huta Stepańska
WOJTASZCZYK JÓZEF, plut. "CHMIELEWSKI" II 50pp 30.04.1944 Pohulanka
WOLAK ROMAN "LUZAK" s. Przebraże
WOLSKI TOMASZ "TOMEK" I 45pp 13-04-1944 Pustynka
WOŹNIAK BOLESŁAW "UPÓR" OP "Jastrzębia" 10-11-1943 Rużyn
WOŹNIAK ALEKSANDER "GWIAZDA" I 50pp 16.04.1944 l.mosurskie
WOŹNIAKOWSKI STANISŁAW "TUR" II 50pp 16.02.1944 Ośmigowicze
JCIK ALEKSANDER II 43pp 21-05-1944 l.szackie
JCIK HENRYK III 50pp 17.04.1944 l.mosurskie
WÓJCIK STANISŁAW III 50pp 17.04.1944 l.mosurskie
WÓJCIK TADEUSZ "ŚLUSARZ" I 50pp 11.05.1944 Kruszyniec
WÓJTOWICZ ZYGMUNT, kpr. "PAJĄK" I 50pp 08.04.1944 Czmykos
WOJTOWICZ STANISŁAW "ORZEŁ" Plut.sap. 8-04-1944 Czmykos
WÓJTOWICZ STANISŁAW "PAJĄK" Komp.łączn. 8-04-1944 Czmykos
WROCŁAWSKI ANTONI "KAM" Plut. Łączn. 21-04-1944 Jagodzin
WRÓBLEWSKI STANISŁAW "STRYJEK" OP "Bomby" 21-12-1943 Zawołocze
WRZEŚNIEWSKI HENRYK "ŚWIDER" III 50pp .09.1944 rej.Chełm
WYSOCKI STEFAN Bez ust.przyd.
WYSZOMIRSKI FRANCISZEK I 23pp 27-05-1944 Prypeć
ZABŁOCK! ANTONI OP "Bomby" 4-09-1943 Wilja
ZABŁOCKI BOLESŁAW III 23pp 4-05-1944 Kopyłów
ZABŁOCKI MATEUSZ OP "Bomby" 4-09-1943 Wilja
ZABOROWSKI TADEUSZ "POETA" I 45pp 20-02-1944 Twerdynie
ZADARNOWSKI ANTONI "PIECH" III 23pp 27.05.1944 Prypeć
ZAJĄCZKOWSKI TADEUSZ "SŁOŃCE" Ochr. Sztabu Dyw. 18-04-1944 Huta Stężarzycka
ZAKRZEWSKI WITOLD "ZAWIEJA" OP "Łuna" 23-12-1943 Witonież
ZAMOŚCIŃSKI ANTONI s. Zasmyki
ZAMOŚCIŃSKI JÓZEF, Sztab "Gromada" .04.44 l.mosurskie
ZAMOŚCIŃSKI WACŁAW s. Zasmyki 21-10-1943 Worona
ZAPOTOCKI JAROSŁAW (CZECH) I 24pp 23.07.1944 Kupiczów
ZAPOTOCKI BOGUSŁAW (CZECH) OP "Jastrzębia"
ZARĘBINSKI HIPOLIT "STAŚ" III 50pp 17-04-1944 l.mosurskie
ZAROŚLINSKI WACŁAW III 23pp 27-05-1944 Prypeć
ZARYCHTA EDWARD "MURZYN" III 50pp 17-04-1944 l.mosurskie
ZARYCHTA N III 50pp 12-04-1944 Owłoczym
ZAWADA HELENA,sanitar. Szpit.Kupiczów Kupiczów
ZBRONIEC HENRYK Plut. Żand. "Osnowa" 21-02-1944 Jagodzin
ZELAND (ZELANDO ?) HIPOLIT I 23pp 27-05-1944 Prypeć
ZGARDA STEFAN "BURZA" I 43pp 09.04.1944 Zamłynie
ZIELIŃSKI TADEUSZ I 50pp 02.02.1944 Osieków
ZIELIŃSKI JAN s. Wyrka .11.1942 Wyrka
ZIELIŃSKI JAN "MUCHA" II 50pp 12.04.1944 Staweczki
ZIELIŃSKI WACŁAW "SOKÓŁ" I 23pp 17-01-1944 Piatydnie
ZIENKIEWICZ BOLESŁAW "CZYŻYK" I 24pp
ZIENKIEWICZ JAN "CHROBRY" I 24pp 27-05-1944 Prypeć
ZINKIEWICZ KAZIMIERZ I 24pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
ZIENKIEWICZ WANDA,sanitar. "KALINA" II 23pp 24-04-1944 Luboml
ZIENTA KAZIMIERZ OP "Bomby" 16-11-1943 Moczulanka
ZMEŁTY STANISŁAW "KOTWICA" II 50pp
ZOŁOCIŃSKI STANISŁAW, sierż.pchor. "DOMAN" WKS 13.08.1944 Warszawa
ZONNENBERG MIECZYSŁAW I 24pp
ZONNENBERG ROMAN "LECH? I 24pp
ZONNENBERG STANISŁAW "TARZAN" I 24pp 27-05-1944 Prypeć
ZUBA HENRYK I 23pp 21-05-1944 l.szackie
ZUBKO MIECZYSŁAW "POGODNY" II 23pp 18-04-1944 Pisarzowa Wola
ZWIERNIK STANISŁAW I 23pp 27-05-1944 Prypeć
ZWOLIŃSKI STANISŁAW II 43pp
ZYMON KONSTANTY I 23pp 27-05-1944 Prypeć
ZYNDER WŁADYSŁAW s.Pańska Dolina .08.1943 Zady
ŻABA JAN "ŻAK" I 24pp 27-05-1944 Prypeć
ŻABICKI STEFAN II 43pp 09.03.1944 Zielona
ŻAK MIECZYSŁAW "CZYŻYK" I 24pp
ŻELEZNY WŁADYSŁAW (CZECH) "BURBEC" II 43pp
ŻYSZKOWSKI BRONISŁAW "ABIS" OP "Jastrzębia" 10-11-1943 Rużyn
ŻUŁKOŚ LECH, kpr. "ŻABA" I 24pp 1-04-1944 l.mosurskie
ŻYGADŁO STANISŁAW "STAŚ" OP "Bomby" 22-12-1943 Zawołocze

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

 

 

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
6
Artykułów:
439
Odsłon artykułów:
2447111

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej BARTEXPO z szablonu: Joomla Perfect