Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Dołacz do akcji

Logowanie

Wielki piknik z atrakcjami dla warszawskich seniorów

Wspaniały piknik dla warszawskich seniorów już 25 czerwca w Parku Skaryszewskim. Wśród zieleni, pod chmurką, będzie można pogawędzić, zatańczyć i wziąć udział w konkursach. Główną wygraną jest  aparat fotograficzny.  Do tańca rówieśnikom zagra słynna didżejka Wika Szmyt. Obecność więc obowiązkowa.

Szanowni Państwo,

W dniu 3.06.2013 w Warszawie będzie przebywała grupa około 50 polskich kombatantów z Litwy, Białorusi i Ukrainy wraz ze swoimi najbliższymi. Zapraszamy Państwa do spotkań z naszymi gośćmi w następujących miejscach:

 

13.30 Grób Nieznanego Żołnierza – Honorowa Warta przy Grobie Nieznanego Żołnierza, złożenie wieńców przez kombatantów – zapraszamy wszystkich do obecności przy tym wydarzeniu, które zostało przygotowane specjalnie dla naszych gości

ZAPROSZENIE

 

Małopolski  Klub  Rekreacji  i  Turystyki  Konnej  imienia 21  Pułku  Ułanów  Nadwiślańskich,  oraz  Dom  Pomocy  Społecznej  imienia  Świętego  Brata  Alberta  w  Izdebniku niniejszym  zapraszają  i  proszą  o  zapraszanie  w  naszym  imieniu  dzieci,  dzieci  specjalnej  troski  i  osoby  niepełnosprawne na  tradycyjną imprezę  pod  nazwa:

 

„JAZDA  DLA  DZIECI NA  KONIACH  ZA  JEDNĄ  MARCHEWKĘ  DLA  KONIA”.

Szczeciniacy, a zwłaszcza ci, z kresowym rodowodem stanowiący przecież trzecią co do wielkości zbiorowość kresową w Polsce doczekali się Uchwały Sejmiku woj.Zachodniopomorskiego w  70-tą Rocznicę Ludobójstwa na Kresach Południowo-Wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej..Uchwała została przyjęta przez aklamację.Ma to ogromne moralne i osobiste znaczenie; bo tam, pod kresową darnią, w nieznanych miejscach często niezidentyfikowanych zbiorowych mogiłach, bez krzyży spoczywają prochy ich Najbliższych.Polacy bez przerwy chcą albo muszą kogoś przepraszać.

Klub Seniora DOM po raz kolejny zaprasza warszawskich emerytów na bezpłatny seans kinowy. Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć najlepszej komedii 2012 roku - „Nietykalni” niech koniecznie skorzysta z wiosennej pogody i przespaceruje się  do kina.

„Nietykalni” to historia przyjaźni sparaliżowanego milionera i mającego problemy z prawem chłopaka z przedmieścia. Film w samej tylko Francji obejrzało ponad 20 mln widzów, a kolejne miliony w 50 innych krajach. Kto chociaż trochę lubi X Muzę, ten powinien skorzystać z okazji do pośmiania się podczas   oglądania tej doskonałej komedii.

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
6
Artykułów:
452
Odsłon artykułów:
2504785

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 2004 r. 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej Bartexpo