Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Dołacz do akcji

Logowanie

Na początek krótki cytat ze wstępu:książki Romualda Romańskiego "Niewyjaśnione zagadki historii Polski" (......) Jestem głęboko przekonany, że każdy naród powinien znać swoją historię, bo bez niej będzie zachowywał się i żył jak człowiek dotknięty amnezją. To jest tylko myśl przewodnia dla tego działu forum i na tym kończy się związek z w/w pracą.

Tu zajmiemy zagadkami historii Wołynia, wydarzeniami nie rozwiązanymi dotychczas przez naukowców. Zajmiemy się też kłamstwami, niedomówieniami i mitami, bo i z takimi można się spotkać. Tworzyć go będziemy razem ze wszystkimi, którzy tylko zechcą wziąć w tym udział. Każdy z uczestników forum może wpisać odkryte przez siebie niewyjaśnione lub źle przedstawione wydarzenia z historii Wołynia."Archiwum XW" jest szansą , może nie tyle na całkowite wyjaśnienie wszystkich tajemnic, co na postawienie ich w szeregu spraw do wyjaśnienia. Chociaż nie można wykluczyć,  że znajdą się tacy co doprowadzą przynajmniej niektóre sprawy do końca.

więcej informacji o XW: ----->>>>>>TU

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

PAMIĘTAJ PAMIETAĆ

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
6
Artykułów:
504
Odsłon artykułów:
3590293

Odwiedza nas 508 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 2004 r. 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej Bartexpo